Producent, Importer i dystrybutor zdrowej żywności, yerba mate i akcesoriów

Venusti

Official representative of brands:

About us

Producer, Importer and distributor of healthy food, yerba mate and accessories

What makes us unrivalled?

Firma Venusti jest liderem polskiego rynku yerba mate. Od zawsze inspirowało nas egzotyczne bogactwo żyznej południowoamerykańskiej ziemi, dlatego postanowiliśmy dzielić się nim z innymi. Działamy od 2012 roku i należymy do pionierów branży w naszym kraju. Z dumą przyznajemy, że to właśnie dzięki nam wielu Polaków odkryło wspaniałe właściwości naparów z ostrokrzewu. Prowadzimy sklep internetowy PoYerbani.pl działający na rodzimym rynku oraz międzynarodową platformę MateMundo obecną w Niemczech (MateMundo.de), Czechach, (MateMundo.cz), Francji (MateMundo.fr) i Wielkiej Brytanii (MateMundo.co.uk). Zaopatrują się u nas nie tylko klienci detaliczni. Sklepy i herbaciarnie z całego świata współpracują z nami za pośrednictwem hurtowni dostępnej pod adresem YerbaMate365.com.

Co sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni? Przede wszystkim wysokie standardy obsługi klienta i najlepsza oferta cenowa na rynku. Jesteśmy oficjalnym partnerem największych marek takich jak: Rosamonte, CBSe, Selecta, Taragui czy Canarias i zajmujemy się bezpośrednim importem ich produktów do Polski. To właśnie dzięki temu nasze ceny są najniższe - nawet konkurencja zaopatruje się u nas! Ukoronowaniem dynamicznej współpracy z południowoamerykańskimi przedsiębiorcami było wprowadzenie na rynek własnych, autorskich produktów: Soul Mate, Guarani, Pachamama, Yaguar oraz Verde Mate.

Przez lata działalności zaufały nam dziesiątki tysięcy klientów detalicznych i hurtowych. To powód do dumy, a zarazem wielka odpowiedzialność i motywacja do ciągłego polepszania jakości świadczonych usług. Choć osiągnęliśmy już dużo, nie spoczywamy na laurach stawiając na nieustanny rozwój!

Latest news

Do you have any questions?

Write to us. We will reply as soon as possible